Esteettiset hoidot WellHottarilla

Julkaistu: 11 joulukuun, 2022

Esteettiset hoidot täydentävät erittäin monipuolista palveluvalikoimaamme. Hoitolassamme on aloittanut joulukuussa

Anna Chekhovska (Suomi)

Tässä hän esittelee itsensä

Olen kosmetologi ja ihotautilääkäri. Minulla on monen vuoden kokemus huulten, poskipäiden, leuan ja nenäalueen hoidoista sekä ihon epätäydellisyyksien korjaamisesta. Ikääntymisen ongelmia korjaan mesoterapian sekä biorevitalisaation avulla.

Työssäni käytän myös edistyneitä hiusten diagnostiikan ja hoidon menetelmiä ja toimenpiteitä, joilla palautetaan ihosi ja hiustesi terveys sekä luonnollinen kauneus.

Olen kansainvälisen International Dermoscopy Societyn jäsen sekä ukrainalaisen hiustutkimusseuran UHRS:n jäsen. Olen erikoistunut jalkojen ja kynsien hoitoon sekä olen myös Ukrainan jalkojen ja kynsien patologian tutkimusyhdistyksen jäsen.

Minulle voit varata hoitoja täyttämällä lomakkeen kohdalle hoitotarpeesi. Varaan sinulle vastaanottoajan sen mukaan.

Annalla on laaja osaaminen myös erilaisten hiusten sekä pälvikaljun ongelmien hoidossa sekä luomien että syylien poistossa.

Hänen hoidot ovat eriteltynä kotisivuillamme esteettiset hoidot hinnasto kohdassa. Sieltä löytyy tarkat tiedot.

Annalle voit varata ajan tutusta timma osoitteestamme https://varaa.timma.fi/kauneusstudiowellhottaret kohdasta muut kauneuspalvelut ja sovi tapaamisaika hoitosuunnitelmaa varten. Hän puhuu vielä vähän suomea, mutta englanninkieli sekä venäjänkieli ovat hänellä käytössä.

Tämän artikkelin sinulle kokosi

Elisa Koivumaa

elisa.koivumaa@tyylikoulu.com

Muuta ajankohtaista luettavaa

Pikkujouluohjelmaa yhdessä ystävien kanssa

Tule viettämään mukavia ja ikimuistoisia hetkiä yhdessä meidän kanssa mielenkiintoisen aiheen äärelle. Aiheena voi olla meikkaus , väriprofiloinnit, vartaloanalyysit, asustemallien valinta tai esimerkiksi tyylipersoonallisuudet. Nämä aiheet ovat kestosuosikkeja ja...

lue lisää

YHTEYSTIEDOT

Saila, Parturi-Kampaaja Oulu Tyylikoulu.

Saila

parturi-kampaaja

(Suomi, English)

instagram: @ 

 

P. 08339986   

Marja Räty

Parturi-kampaaja

P. 08 339 986

 

TYYLIKOULU

PARTURI-KAMPAAMO

KAUNEUSSTUDIO

TORIKATU 25,
90100 OULU