Klinikkapäivä jälleen 12.11. 2022 klo 9 alkaen.

Julkaistu: 18 lokakuun, 2022

Oletko harkinnut itsellesi jotain esteettistä hoitoa kaulan ja/tai kasvojen alueelle. Nyt siihen on mahdollisuus.

Aira Peiponen tulee liikkeeseemme tekemään varauksien mukaan edellä mainittuja hoitoja . Aikavaraukset sekä tiedustelut suoraan häneltä puhelimitse 050-3290935 tai sähköpostilla aira.peiponen@hotmail.com.

Ystävällisesti

Elisa Koivumaa

Muuta ajankohtaista luettavaa

Pikkujouluohjelmaa yhdessä ystävien kanssa

Tule viettämään mukavia ja ikimuistoisia hetkiä yhdessä meidän kanssa mielenkiintoisen aiheen äärelle. Aiheena voi olla meikkaus , väriprofiloinnit, vartaloanalyysit, asustemallien valinta tai esimerkiksi tyylipersoonallisuudet. Nämä aiheet ovat kestosuosikkeja ja...

lue lisää

YHTEYSTIEDOT

TYYLIKOULU

PARTURI-KAMPAAMO

KAUNEUSSTUDIO

TORIKATU 25,
90100 OULU