Tiedote kauneushoitolastamme

Julkaistu: 23 kesäkuun, 2021

Kesä tuo pieniä muutoksia normaaliin toimintaan ,kun henkilökunta viettää ansaittuja lomapäiviä. Madina on nyt jäänyt kesälomalle ja hän palaa takaisin elokuun alussa. Häntä sijaistaa kosmetologi Natalia Pohjanen.

Natalialle voitte varata normaalisti aikoja kasvo- ja jalkahoitoihin, timantti- ja ultraäänihoitoihin, sekä RF-hoitoihin entiseen malliin. Hän tekee myös kauniita meikkejä ja olemme lisänneen kevyen ehostuksen mahdollisuuden kasvohoitokäynteihin.

Jos haluat varata puhelimella ajan niin numero on 040-4160892 ja timmasta kauneusstudiowellhottaret.

Mukavaa kesää kaikille ja nautitaan lämmöstä!

Elisa WellHottarilta

Muuta ajankohtaista luettavaa

Esteettiset hoidot WellHottarilla

Esteettiset hoidot täydentävät erittäin monipuolista palveluvalikoimaamme. Hoitolassamme on aloittanut joulukuussa Anna Chekhovska (Suomi) Tässä hän esittelee itsensä Olen kosmetologi ja ihotautilääkäri. Minulla on monen vuoden kokemus huulten, poskipäiden, leuan ja...

lue lisää

YHTEYSTIEDOT

Saila, Parturi-Kampaaja Oulu Tyylikoulu.

Saila

parturi-kampaaja

(Suomi, English)

instagram: @ 

 

P. 08339986   

Marja Räty

Parturi-kampaaja

P. 08 339 986

 

TYYLIKOULU

PARTURI-KAMPAAMO

KAUNEUSSTUDIO

TORIKATU 25,
90100 OULU